Informācijas tehnoloģijas biznesam


IP videonovērošana, datortīkli, datu uzglabāšana, rezerves kopiju veikšana, kompleksi IT risinājumi biznesa vajadzībām

Uzzināt vairāk

Par mums


Mēs esam profesionāla komanda ar daudzu gadu pieredzi biznesa klientu vajadzībām paredzētu informācijas tehnoloģiju un datortīklu risinājumu izstrādē, projektēšanā un apkalpošanā. Mēs izstrādājam kvalitatīvus risinājumus, kas darbojas. Tajā pašā laikā mēs kategoriski esam pret uzpūstiem budžetiem. Mēs piedāvājam klientiem tikai kvalitatīvus risinājumus par adekvātām cenām. Mūsu birojs atrodas Latvijas galvaspilsētā Rīgā, taču strādājam ar klientiem un piegādātājiem visā pasaulē. Mums patīk strādāt ar MikroTik, Synology, Zabbix, Axis un Hikvision.

Mūsu pakalpojumi

Mūsu pakalpojumi


IP videonovērošana

Projektējam un ieviešam kvalitatīvas IP videonovērošanas sistēmas, kas nodrošina ražošanas procesu apsardzi un kontroli, analīzes iespējas, datu ilgtermiņa uzglabāšanu, kā arī iespēju pieslēgties apsardzes uzņēmumu monitoringa sistēmām.

Datortīkli

Biznesa vajadzībām projektējam un ierīkojam uzticamus un ātrus kabeļu un bezvadu tīklus. Būvējam drošus ģeogrāfiski sadalītus tīklus (VPN) uzņēmumiem un to filiāļu tīkliem. Tāpat izstrādājam datu pārraides sistēmas lokāliem pakalpojumu sniedzējiem, studentu pilsētiņām un lieliem uzņēmumiem.

Datu uzglabāšana

Būvējam lokālās, dalītās un attālās datu uzglabāšanas sistēmas. Nodrošinām datu drošu uzglabāšanu, dalīšanu un rezerves kopēšanu. Iestatām failu, datu bāzu un lietojumprogrammu piekļuves kontroli. Glabājam jūsu datus droši un ilgi.

Risinājumi biznesam

Mēs izstrādājam kompleksus risinājumus biznesam, kas ietver profesionālu e-pasta sistēmu, datu piekļuves un kontroles sistēmu, tīmekļa lapu hostingu un IP telefoniju. Ieviešam lokālās un mākoņa sistēmas, kā arī jauktās sistēmas.

Mēs esam pret uzpūstiem budžetiem. Mēs piedāvājam tikai kvalitatīvus risinājumus par adekvātu cenu.

Sazinieties ar mums


Piezvaniet mums vai atsūtiet vēstuli, un mēs atbildēsim uz jebkādiem jautājumiem, kas saistīti ar mūsu produktiem.

+371 27866444