Pasūtījuma forma


Bāzes modulis

NetPro VS videonovērošanas sistēmas bāzes modulis. Nodrošina atbalstu līdz 6 kamerām. Bāzes moduļa komplektā ietilpst rakstītāja ierīce, nepārtrauktās barošanas bloks, akumulators, sprieguma stabilizatori, komutators un maršrutētājs ar WiFi.

LTE modulis

LTE modulis ir nepieciešams sistēmām, kuras paredzēts izmantot vietās, kur nav pieejams pastāvīgs interneta pieslēgums. Šis modulis atbalsta visu visu Latvijas mobilo operatoru tīklus un SIM kartes. Tas klientam ļauj izvēlēties visizdevīgāko interneta tarifu bez piesaistes operatoram.

Akumulatora modulis

Akumulatora moduli izmanto gadījumos, kad sistēma jāuzstāda vietās, kur nav pieejama pastāvīga elektriskās strāvas padeve vai arī tā ir neregulāra.

Variofokālā IP kamera

Variofokālā IP kamera lauka izpildījumā (IP66) ar motorizētu tālummaiņas funkciju. Kamera ļauj attālināti iestatīt fokusu, tādējādi ļaujot precīzāk noregulēt redzeslauku un uzņemšanas objektu detalizāciju. Horizontālo skata leņķi var mainīt robežās no 13° līdz 78°. Kamera ir aprīkota ar infrasarkano staru prožektoru, kas ļauj to izmantot pilnīgā tumsā līdz 30 metru attālumam.


Kontaktinformācija

Piegādes adrese

Juridiskā adrese

Make Surveillance Simple Again – padarīsim videonovērošanu atkal vienkāršu!

Sazinieties ar mums


Zvaniet vai atsūtiet vēstuli, un mēs atbildēsim uz jebkādiem jautājumiem, kas saistīti ar mūsu produktiem.

+371 27866444