Mākoni un Attālinātais darbs

Mākoni un Attālinātais darbs

header1

Kas tas ir

Lai efektīvi un droši strādātu attālināti, nepietiek tikai aizbraukt ar darba portatīvo datoru mājās vai komandējumā. Lai organizēt darbu attālināti  vienmēr jāņem vērā arī citi faktori – uzticamība un drošība.

Droša mākoņservisu uzstādīšana

Mēs piedāvājam jums migrēt Jūsu lokālus serverus un servisus uz drošu mākoņu pakalpojumu (Microsoft Azure, Amazon Web Services, DigitalOcean) sniedzēju infrastruktūru, kas ļaus Jums samazināt kapitālieguldījumus, ietaupīt resursus un vienkāršot resursu pārvaldību.

Dažreiz šķiet, ka korporatīva spiegošana un kibernoziegumi notiek tikai filmās, bet praksē mēs bieži sastopamies ar to, ka uzņēmumiem nozog paroles, tādējādi iegūstot pieeju ne tikai uzņēmuma e-pastiem, bet arī administratīviem profiliem. Ja kāds saņem šādu pieeju, viņš var nobloķēt piekļuvi kontiem visā firmā. Tas rada ilgstošu dīkstāvi, kas neizbēgami nes tiešus zaudējumus vai neiegūtu peļņu.

Lai izvairītos no šādām situācijām, mēs uzstādām divu faktoru autentifikāciju (MFA), pārliecināmies par paroļu un pieeju uzticamību, izmantojam virtuālus privātus tīklus (VPN), kā arī sekojam līdzi sniegtu rekomendāciju ievērošanai.

Attālinātas pieejas organizēšana

Ja jūs vēlaties organizēt darbu attālināti, vispirms ir vērts parūpēties par drošu savienojumu ar jūsu tīklu, serveriem vai mākoņu servisiem, lai izveidot savienojumu ar tiem varētu tikai pilnvarotas personas, kas ir jūsu uzņēmuma darbinieki.

Mēs iestatām dažāda līmeņa piekļuves IT infrastruktūrai, samazinot risku, ka notiks nesankcionēta piekļuve datiem. Piemēram, ne visiem cilvēkiem uzņēmumā ir nepieciešama piekļuve absolūti visiem datiem, tāpēc mēs nodrošināsim piekļuvi tikai tiem uzņēmuma darbiniekiem, kuriem tas ir patiešām nepieciešams un kuri prot rīkoties ar attiecīgajiem resursiem.

Attālināta pieslēguma drošība

Attālināta darba kontekstā ir svarīgi ievērot papildus drošību. Daudzi dati, ar ko jūs apmaināties ar kolēģiem, ir sensitīvi un konfidenciāli, tādēļ ir nepieciešams izdarīt tā, lai datu pārsūtīšanas laikā datu plūsmu nepārtvertu noziedznieki.

Kāpēc sadarboties ar NetPro

  • vairāk nekā 20 gadu pieredze IT uzņēmumu atbalstā – nav bijis tādu problēmu, ar ko mēs nevarētu tikt galā;
  • jūsu datu privātums un drošība;
  • saprātīgs izcenojums;
  • reakcijas ātrums no 2 līdz 4 stundām.

Kā viss notiek

2 dienu laikā pēc pieprasījuma saņemšanas par attālinātā darba organizēšanu, jūs saņemsiet detalizētu cenu piedāvājumu, kurā būs ņemta vērā jūsu uzņēmuma specifika.

Attālinātam darbam, komunikācijai, darbam ar kopīgotiem failiem un datu pārraidei jūs varat izvēlēties dažādus risinājumus, kā arī to kombinācijas. Mūsu klienti strādā ar Microsoft Azure, Amazon Web Services, Microsoft 365, Google Workspace, Slack, Synology, kā arī citiem populāriem risinājumiem un lietotnēm.

Pēc jūsu pieprasījuma mēs varam iestatīt piekļuvi šiem instrumentiem, uzstādīt nepieciešamo programmatūru, kā arī palīdzēt jūsu darbiniekiem tikt skaidrībā ar jaunajām tehnoloģijām.