Attālinātā darba atbalsts

Attālinātā darba atbalsts

work_from_home

Kas tas ir

Lai efektīvi un droši strādātu attālināti, nepietiek tikai aizbraukt ar darba portatīvo datoru mājās vai komandējumā. Daudzi uzņēmumu īpašnieki vai vadītāji kļūdaini uzskata, ka darbam no mājām ir pietiekami izmantot mākoņpakalpojumus. Daļēji, protams, tie palīdz organizēt darbu attālināti, bet vienmēr jāņem vērā arī citi faktori – uzticamība un drošība.

Attālinātas pieejas organizēšana

Ja jūs vēlaties organizēt darbu attālināti, vispirms ir vērts parūpēties par drošu savienojumu ar jūsu tīklu un serveriem, lai izveidot savienojumu ar serveri varētu tikai pilnvarotas personas, kas ir jūsu uzņēmuma darbinieki.

Dažādos uzņēmumos ir dažāda pieeja darba stacijām. Vienā birojā visi strādā ar klēpjdatoriem, kas savienoti ar lokālo tīklu, izmantojot VPN. Citā – visiem darbiniekiem ir stacionārie datori, bet, strādājot no mājām, viņi izmanto savu personīgo datoru vai klēpjdatoru. Šajā gadījumā mēs nodrošinām drošu savienojumu starp stacionārajiem datoriem birojā un mājas ierīcēm.

Mēs iestatām dažāda līmeņa piekļuves IT infrastruktūrai, samazinot risku, ka notiks nesankcionēta piekļuve datiem. Piemēram, ne visiem cilvēkiem uzņēmumā ir nepieciešama piekļuve absolūti visiem datiem, tāpēc mēs nodrošināsim piekļuvi tikai tiem uzņēmuma darbiniekiem, kuriem tas ir patiešām nepieciešams un kuri prot rīkoties ar attiecīgajiem resursiem.

Attālināta pieslēguma drošība

Attālināta darba kontekstā ir svarīgi ievērot papildus drošību. Daudzi dati, ar ko jūs apmaināties ar kolēģiem, ir sensitīvi un konfidenciāli, tādēļ ir nepieciešams izdarīt tā, lai datu pārsūtīšanas laikā datu plūsmu nepārtvertu noziedznieki.

Droša mākoņservisa uzstādīšana

Dažreiz šķiet, ka korporatīva spiegošana un kibernoziegumi notiek tikai filmās, bet praksē mēs bieži sastopamies ar to, ka uzņēmumiem nozog paroles, tādējādi iegūstot pieeju ne tikai uzņēmuma e-pastiem, bet arī administratīviem profiliem. Ja kāds saņem šādu pieeju, viņš var nobloķēt piekļuvi kontiem visā firmā. Tas rada ilgstošu dīkstāvi, kas neizbēgami nes tiešus zaudējumus vai neiegūtu peļņu.

Lai izvairītos no šādām situācijām, mēs uzstādām divu faktoru autentifikāciju, pārliecināmies par paroļu un pieeju uzticamību, kā arī sekojam līdzi sniegtu rekomendāciju ievērošanai.

Kāpēc sadarboties ar NetPro

  • vairāk nekā 20 gadu pieredze IT uzņēmumu atbalstā – nav bijis tādu problēmu, ar ko mēs nevarētu tikt galā;
  • jūsu datu privātums un drošība;
  • saprātīgs izcenojums;
  • reakcijas ātrums no 2 līdz 4 stundām.

Kā viss notiek

2 dienu laikā pēc pieprasījuma saņemšanas par attālinātā darba organizēšanu, jūs saņemsiet detalizētu cenu piedāvājumu, kurā būs ņemta vērā jūsu uzņēmuma specifika.

Attālinātam darbam, komunikācijai, darbam ar kopīgotiem failiem un datu pārraidei jūs varat izvēlēties dažādus risinājumus, kā arī to kombinācijas. Mūsu klienti strādā ar “Microsoft Office 365”, “G Suite”, “Zoho”, “Slack”, “Synology”, kā arī citiem populāriem risinājumiem un lietotnēm.

Pēc jūsu pieprasījuma mēs varam iestatīt piekļuvi šiem instrumentiem, uzstādīt nepieciešamo programmatūru čatiem vai video zvaniem, kā arī palīdzēt jūsu darbiniekiem tikt skaidrībā ar jaunajām tehnoloģijām.