Microsoft 365 un Exchange Online

Microsoft 365 un Exchange Online ieviešana

work_from_home

Kas tas ir

Microsoft 365 ir produktivitātes mākonis, kas paredzēts, lai palīdzētu visiem mums sasniegt to, kas ir svarīgi mūsu darbā un dzīvē, izmantojot savā klasē labākās Office programmas, intelektiskus mākoņpakalpojumus un uzlabotu drošību.

Microsoft 365 Business ir radīts ar mērķi sniegt ievērojamas konkurences priekšrocības uzņēmumiem. Tas piedāvā pielāgotu uzlaboto produktivitātes programmu komplektu, ieskaitot Word, Excel un PowerPoint, biznesa klases saziņu ar Outlook, Teams un Yammer un mākoņkrātuvi ar One Drive un SharePoint.

Droša Microsoft 365 ieviešana

Mēs piedāvājam jums migrēt Jūsu lokālus serverus un servisus uz Microsoft 365 infrastruktūru, kas ļaus Jums samazināt kapitālieguldījumus, ietaupīt resursus un vienkāršot resursu pārvaldību.

Microsoft 365 mobilizē uzņēmuma līmeņa drošību, lai aizsargātu uzņēmumu aktīvus, neietekmējot elastību vai produktivitāti. Mēs uzstādām divu faktoru autentifikāciju (MFA), pārliecināmies par paroļu un pieeju uzticamību, kā arī sekojam līdzi sniegtu rekomendāciju ievērošanai.

Attālinātas pieejas organizēšana

Mēs iestatām dažāda līmeņa piekļuves IT infrastruktūrai, samazinot risku, ka notiks nesankcionēta piekļuve datiem. Piemēram, ne visiem cilvēkiem uzņēmumā ir nepieciešama piekļuve absolūti visiem datiem, tāpēc mēs nodrošināsim piekļuvi tikai tiem uzņēmuma darbiniekiem, kuriem tas ir patiešām nepieciešams un kuri prot rīkoties ar attiecīgajiem resursiem.

Ja jūs vēlaties organizēt darbu attālināti, ir vērts parūpēties par drošu savienojumu ar jūsu tīklu, serveriem vai mākoņu servisiem, lai izveidot savienojumu ar tiem varētu tikai pilnvarotas personas, kas ir jūsu uzņēmuma darbinieki.

Kāpēc sadarboties ar NetPro

  • vairāk nekā 20 gadu pieredze IT uzņēmumu atbalstā – nav bijis tādu problēmu, ar ko mēs nevarētu tikt galā;
  • jūsu datu privātums un drošība;
  • saprātīgs izcenojums;
  • reakcijas ātrums no 2 līdz 4 stundām.

Kā viss notiek

2 dienu laikā pēc pieprasījuma saņemšanas par Microsoft 365 vai Exchange Online ieviešanu, jūs saņemsiet detalizētu cenu piedāvājumu, kurā būs ņemta vērā jūsu uzņēmuma specifika.

Pēc jūsu pieprasījuma mēs varam iestatīt piekļuvi šiem instrumentiem, uzstādīt nepieciešamo programmatūru, kā arī palīdzēt jūsu darbiniekiem tikt skaidrībā ar jaunajām tehnoloģijām.