Datortīkli

Datortīkli

Kas tas ir

Noteikt to, ka pastāv problēmas ar datortīkliem, ir ļoti vienkārši. Kā likums, šajā gadījumā pie jums pastāvīgi nāk ar sūdzībām:

  • grāmatvede nevar ielogoties ERP sistēmā;
  • menedžeris nevar izdrukāt pavadzīmes;
  • IT vadītājs nevar izveidot datu rezerves kopijas;
  • noliktavas darbinieki nevar apskatīt ierakstus no videokamerām, jo internets “nevelk”;
  • darbinieki sūdzas par vāju Wi-Fi savienojumu.

Tas viss notiek dažādu iemeslu dēļ. Piemēram, ir pienācis laiks mainīt piekļuves punktu, tāpēc, ka tas ir lēns vai ar vāju signālu, kas ir kritiski vecās ēkās ar biezām sienām. Var būt, ka kāds no darbiniekiem lieto torrent-klientu darba datorā, izplata un lejupielādē lielu skaitu failu, kas, visticamāk, ir ne tikai nelegāli, bet arī rada slodzi uz lokālo tīklu.

No tā var izvairīties, izstrādājot pietiekami spēcīgu tīklu un pastāvīgi uzraugot tā stāvokli.

Kad vajag piedomāt par datortīklu uzlabošanu

Strauja izaugsme

Strauja izaugsme parasti pieprasa ātru pielāgošanās spēju. Ja jūsu darbinieku skaits strauji aug, birojā parādās jaunas fiziskās darba vietas, tad ir īstais laiks novērtēt, vai jūsu IT-infrastruktūra varēs tikt galā ar pieaugošu slodzi.

Izmantotās informācijas tehnoloģijas vairs neatbilst kompānijas vajadzībām

Mazo vai vidējo uzņēmumu īpašnieki attīsta IT infrastruktūru pakāpeniski, sekojot līdzi  uzņēmuma izaugsmei. Visticamāk, pašā ceļa sākumā jūs izmantojāt iekārtas, kas vairs nevar apmierināt jūsu pieaugošās prasības. Ja jūs sākāt regulāri saņemt sūdzības no darbiniekiem par darba efektivitātes krišanu, kas ir tieši saistīta ar informācijas tehnoloģijām, tad ir pienācis laiks savest kārtībā vai atjaunot savu IT aprīkojumu.

Kam tas ir domāts

Mazo un vidējo biznesu īpašniekiem un vadītājiem, ka arī kompānijām ar filiāļu tīklu. Ja jūsu uzņēmumā ir 10 darba stacijas un vairāk, jums būs izdevīgāk nolīgt IT infrastruktūras ārpakalpojumu, nekā uzturēt štatā algotu speciālistu.

Kāpēc sadarboties ar NetPro

  • vairāk nekā 20 gadu pieredze IT uzņēmumu atbalstā – nav bijis tādu problēmu, ar ko mēs nevarētu tikt galā;
  • jūsu datu privātums un drošība;
  • saprātīgs izcenojums;
  • reakcijas ātrums no 2 līdz 4 stundām.

Kā viss notiek

Pēc pieprasījuma mēs izbraucam uz jūsu biroju, lai novērtētu IT infrastruktūras stāvokli. Veicot datortīklu auditu, mēs skatāmies, kas un kā darbojas, kur un kā tiek glabāti dati, vai pareizi uzstādītas iekārtas, vai tās tiek pienācīgi ekspluatētas un tā tālāk.

Pēc audita veikšanas 2 dienu laikā jūs saņemsiet detalizētu cenu piedāvājumu jūsu datortīklu projektēšanai, iestatīšanai un administrēšanai.