Rezerves kopēšana un datu glabāšana

Datu rezerves kopēšana un glabāšana

Kas tas ir

Iespējams, tieši tagad jūsu birojā ir noticis īssavienojums, un nodega jūsu vienīgais serveris. Vai jūs zināt, ko tas nozīmē jūsu datiem?

Ja neesat parūpējušies par datu rezerves kopijām, pastāv iespēja, ka ir pazaudēta grāmatvedības un finanšu informācija, dati par esošajiem/potenciālajiem klientiem, e-pasta saturs, kā arī jebkuri citi dati, kas netika dublēti un saglabāti.

Pat ja jūs lietojiet mākoņa servisus, jūsu dati var tikt zaudēti. Piemēram, ja ļaundari iegūst piekļuvi jūsu e-pastam un ļaunprātīgi to izdzēš. Turklāt draudi ne vienmēr nāk no ārpuses,  arī jūs paši nejauši varat izdzēst savu korporatīvo e-pastu vai failus no Gmail vai Office 365. Ja netiek veidotas rezerves kopijas, tad risks zaudēt datus uz visiem laikiem ir gandrīz 100%.

Datu zaudēšana var notikt 3 iemeslu dēļ:

  • ierīču kļūme;
  • cilvēkfaktors;
  • datorvīruss.

Lai novērstu svarīgas informācijas zaudēšanu, mēs veidojam lokālas, dalītas un attālinātas datu glabāšanas sistēmas. Mēs ievērojam rezerves kopēšanas noteikumus, kas ne vienu vien reizi ir pierādījuši savu efektivitāti. Tas nozīmē, ka jūsu datu kopijas tiks uzglabātas lokāli un attālināti. Ja birojā notiek ugunsgrēks un visas lokālās krātuves būs iznīcinātas, tad jūsu datus joprojām varēs atjaunot, pateicoties dalītai datu glabāšanai.

Datu glabāšana attiecas ne tikai uz rezerves kopēšanu, tā ir tieši saistīta ar pieejamību, uzticamību un drošību. Piemēram, dati, kas tiek glabāti lokāli uz datora cietajā diskā, būtībā nav pieejami citiem, savukārt dati, kas tiek glabāti uz tīkla diska, var būt pieejami uzņēmuma darbiniekiem. Ja piekļuve informācijai ir konfigurēta nepareizi, tad šos datus var izmantot kāda neautorizēta persona uzņēmuma iekšpusē vai ārpus tā. Ja dati tiek glabāti tikai internetā, tad bez pienācīgas aizsardzības tie ir pieejami faktiski jebkuram, tai skaitā konkurentiem un hakeriem.

Lai jums nav jāuztraucas par savas informācijas, kas ir bieži vien ir konfidenciāla, pieejamību un saglabāšanu, mēs radām uzticamas un drošas sistēmas datu glabāšanai un uzņemamies atbildību par to efektivitāti.

Kam tas ir domāts

Mazo un vidējo biznesu īpašniekiem un vadītājiem. Ja jūsu uzņēmumā ir 10 darba stacijas un vairāk, jums būs izdevīgāk nolīgt IT infrastruktūras ārpakalpojumu, nekā uzturēt štatā algotu speciālistu.

Kāpēc sadarboties ar NetPro

  • vairāk nekā 20 gadu pieredze IT uzņēmumu atbalstā – nav bijis tādu problēmu, ar ko mēs nevarētu tikt galā;
  • jūsu datu privātums un drošība;
  • saprātīgs izcenojums;
  • reakcijas ātrums no 2 līdz 4 stundām.

Kā viss notiek

Pēc pieprasījuma mēs izbraucam uz jūsu biroju, lai novērtētu IT infrastruktūras stāvokli. Veicot auditu, mēs skatāmies, kas un kā darbojas, kur un kā tiek glabāti dati, vai pareizi uzstādītas iekārtas un tā tālāk.

Pēc audita veikšanas 2 dienu laikā jūs saņemsiet detalizētu cenu piedāvājumu jūsu datu glabāšanai un rezerves kopiju veidošanai.

Uzsākot sadarbību, mēs iestatīsim piekļuves kontroli failiem, datu bāzēm un lietotnēm. Mēs aktivizēsim jūsu datu rezerves kopiju ierakstīšanu un saglabāšanu un pastāvīgi monitorēsim  izveidotās sistēmas darbību.

Pateicoties sistēmas monitoringam, mēs varam ziņot par iespējamām problēmām vēl pirms to rašanās, tādējādi novēršot traucējumus darbā un ar tiem saistītos finanšu zaudējumus. Sistēmas monitoringa ietvaros mēs pastāvīgi sekojam rezerves kopēšanas statusam un veidojam regulāras atskaites.